ТОВ "Волиньгаз Збут" відкрив для клієнтів два нових онлайн-сервіси

ТОВ "Волиньгаз Збут" відкрив для клієнтів два нових онлайн-сервіси
Ілюстративне фото (dtek.com)

За допомогою сервісів можна також проконтролювати зарахування платежу та поточний баланс на особовому рахунку

ТОВ "Волиньгаз Збут" поповнив кількість онлайн-можливостей для клієнтів компанії двома новими сервісами. Відтак, існує вже 11 способів для безпечного здійснення онлайн-платежів за газ. За допомогою чат-боту у Viber 7104ua, мобільних додатків 104 Mobile, 104 Mobile Light для смартфонів і iPhone можна не лише здійснити платіж, але й проконтролювати його зарахування та поточний баланс на особовому рахунку. Про це повідомляє прес-служба компанії.

"Паблік - акаунт 7104ua у Viber, мобільний додаток для смартфонів 104 Mobile та мобільний додаток до iPhone 104 Mobile Light розроблені таким чином, аби споживач мав змогу користуватись одразу  п’ятьма особовими рахунками без ускладнень з додатковими реєстраціями. Це зручно, коли клієнт ТОВ "Волиньгаз Збут" має більше одного особового рахунку або допомагає в газових питанням своїм рідним. Через ці сервіси можливо оплатити за газ, проконтролювати надходження коштів на особовий рахунок та в зручний для себе час подивитись баланс на ньому", - йдеться у повідомленні.

Також у прес-службі зазначили, що отримати електронний рахунок за послуги газопостачання, необхідні консультації по особовому рахунку можна в Особистому кабінеті на сайті 104.ua.

"ТОВ "Волиньгаз Збут" системно розширює можливості та сервіси для своїх клієнтів, щоб люди не стояли в чергах та не витрачали вільний час на поїздки в газову компанію. Наразі, доволі активно почали використовувати сервіси компанії і люди похилого віку", - зазначив директор ТОВ "Волиньгаз Збут"  Микола Тищук.

ТОВ "Волиньгаз Збут" звертає, що оплата за газ здійснюється на рахунки зі спеціальним режимом використання в державному  "Ощадбанку", відкриті для прийому платежів від мешканців Волинської області. Якщо будь-який сайт пропонує прийняти оплату за газ шляхом перерахування коштів з банківської картки споживача на невідому банківську картку, газова компанія просить ігнорувати шахраїв.

"Наразі  здійснити онлайн-платежі за газ можливо через особистий кабінет на сайті 104.ua, Viber 7104ua, мобільні додатки 104 Mobile, 104 Mobile Light, платіжні системи iPay.ua, Portmone; Easy Pay, цифровий гаманець Masterpass, Приват24, Ощад24 та Monobank", - йдеться у повідомленні.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся