В ООН заявили, що до 2050 року кількість людей на планеті складе майже 10 млрд

В ООН заявили, що до 2050 року кількість людей на планеті складе майже 10 млрд
Фото: Штаб-квартира ООН (flickr.com/un_photo)

Половину приросту населення спровокує 9 країн світу

В Організації об'єднаних націй (ООН) заявили, що кількість людей на планеті до 2050 року складе 9,8 мільярдів чоловік. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

"Населення світу зросте з нинішніх 7,6 мільярда людей до 9,8 мільярдів у 2050 році", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією видання, Індія, Пакистан, Індонезія, Нігерія, Уганда, Конго, Ефіопія, Танзанія і Сполучені Штати Америки складуть половину цього приросту.

Так, Індія, яка зараз є другою за величиною з 1,3 млрд населення, перевищить 1,4 млрд населення Китаю протягом 7 років. Незважаючи на те, що майже скрізь знижуються рівні народжуваності, 47 найменш розвинутих країн демонструють високі показники - в середньому 4,3 народження на одну жінку в період 2010 - 2015 рік.

В ООН прогнозують до 2050 року, що 26 країн в Африці подвоять чисельність населення. А Нігерія із найстрімкішим зростанням населенням у світі, до того часу наздожене США.

У свою чергу, населення країн Європи та інших розвинених країн буде продовжувати старіти і скорочуватися. Країни, в яких рівень народжуваності нижче рівня смертності - Китай, США, Бразилія, Росія, Японія, В'єтнам, Іран, Таїланд і Великобританія. Міграція компенсує скорочення народжуваності в Європі, однак не завадить загальному скороченню населення.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про заяву Комітету з прав людини ООН, що на Донбасі в ході конфлікту з початку року загинули 67 мирних жителів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся