ООН узгодила скорочений бюджет на два роки

Неділя 25 грудня 2011 10:06

Генеральна Асамблея ООН узгодила скорочений бюджет на найближчі два роки, передає France 24. Представники 193 країн-учасниць ООН вдруге за останні півстоліття схвалили проект бюджету, який передбачає скорочення витрат.

Розмір бюджету на 2012-2013 рр. склав 5,15 млрд дол. проти 5,41 млрд дол. у 2010-2011 рр., тобто на 260 млн дол. менше, ніж у попередні два роки.

Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун привітав членів організації з досягненням угоди з питань бюджету і закликав до подальших скорочення витрат в найближчий час. При цьому генсек зазначив, що обговорення бюджету на цей раз було "особливо напруженим" через загальну економічну нестабільність і необхідність повсюдно вдаватися до заходів жорсткої економії.

Зокрема, урізання витрат відразу підтримали охоплені борговою кризою європейські країни і США, а делегації та країн, що розвиваються виступали проти.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся