ГО "Заступ" провів благодійну акцію в школі Вінницької обл.

НовиниСуспільство    10.10.2014 - 11:13

Активісти громадської організації "Всеукраїнське об'єднання "Заступ" провели благодійну акцію організувавши для учнів загальноосвітньої школи с. Агрономічне (Вінницька обл.) новий комп'ютерний клас. Про це повідомляє прес-служба організації "Заступ".

Один з активістів ВО "Заступ" Валерій Бевз зазначив, що дана благодійна акція - це, насамперед, інвестиції в майбутнє села.

"Я вважаю, що якщо держава буде вкладати інтелектуальні та матеріальні ресурси у сільські школи, то у нас будуть справжні професіонали, високорозвинена і талановита молодь", - зазначив він.

Вчитель математики та інформатики закладу Сергій Сірак подякував активістам за надану допомогу. "Громадська організація "Заступ" провела благодійну акцію, і тепер ми можемо повноцінно викладати інформатику нашим дітям. У школі з'явилися 10 сучасних комп'ютерів та меблі для них", - додав він.

Також у Вінниці відбувся регіональний форум політичної партії "Заступ". На зустріч з лідерами політсили Іриною Синявської та Олександрою Шереметьєвої, прийшли понад 400 аграріїв-представників села й інтелігенції, голів сільрад з усієї області.

Всього під час подібних форумів, які вже відбулися у третини обласних центрів, виборчу програму "Заступа" схвалили понад 10000 аграріїв.

Під час зустрічі лідери організації зазначили, що в українських аграріїв і жителів села з'явився захисник - політична партія "Заступ". У парламенті політсила буде боротися за відродження українського села, гідні умови життя для сільського трудівника, розвиток агросектору України та підтримку національного виробника.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top