Омелян заявив про намір двох компаній США розвивати судноплавство і будувати флот в Україні

НовиниІнфраструктура    26.06.2017 - 15:29
Фото: Володимир Омелян (РБК-Україна)
Фото: Володимир Омелян (РБК-Україна)

Відповідну заяву міністр зробив за підсумками переговорів з транспортними компаніями США

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що дві компанії зі Сполучених Штатів Америки (США) мають намір взяти участь у развитку річкового судноплавства в Україні. Про це міністр повідомив за підсумками поїздки в США і проведених там переговорів з американськими транспортними компаніями, передає "Центр транспортних стратегій".

"Відрядження в Вашингтон було успішним. Були проведені переговори з керівництвом департаментів транспорту, торгівлі, фінансів, Держдепу, а також низкою американських компаній. З обговореного: мінімум 2 американські компанії мають намір розвивати річкове судноплавство, будувати баржі в Україні", - заявив Омелян.

За його словами, крім того, компанії General Electric і Greenbrier готові до серйозних інвестицій у залізничному секторі України починаючи з осені 2017 року.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міністр інфраструктури України Володимир Омелян анонсував, що одна з найбільших американських авіакомпаній з 2018 року планує запустити прямі рейси в Україну.

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top