ua en ru

Омелян назвав регіони, де планується побудувати бетонні дороги

Омелян назвав регіони, де планується побудувати бетонні дороги Фото: Володимир Омелян

Дороги планується побудувати в трьох областях

Голова Міністерства інфраструктури України Володимир Омелян заявив про плани відомства щодо будівництва бетонних доріг у Дніпропетровській, Миколаївській та Одеській областях, передає "Центр транспортних стратегій".

"Моя мрія, як міністра, щоб, принаймні, схід і південь України мали бетонне покриття автодоріг... Ми розуміємо, що альтернативи бетонним дорогам немає. З таких доріг, які ми вже плануємо з будівництва в бетоні, - це будуть дороги Дніпропетровської, Миколаївської, Одеської областей. Це буде, принаймні, південна частина дороги, яка з'єднає Гданськ і Одесу", - зазначив голова МІУ.

Видання відзначає, що в уряді продовжують вивчення ідеї про будівництво бетонних доріг у районі українських портів, де дорожнє полотно піддається прискореному зносу в результаті проїзду великовантажних машин.

Нагадаємо, в березні прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що на будівництво і ремонт доріг в Україні можна направити близько двох мільярдів гривень, які державний бюджет отримав від перевиконань на митниці.