Олімпійські ігри-2014: Новини п'ятого дня

Олімпійські ігри-2014. П'ятий день Олімпійських ігор в Сочі запам'ятався медальним проривом збірної Німеччини, слабким виступом українців і стартом чоловічого хокейного турніру.

Німці зуміли за один день виграти три медалі, тим самим, піднявши себе на вершину загального заліку. Пара Робін Шолкови і Альона Савченко принесли "бронзу" у фігурному катанні, Тобіас Артль і Тобіас Вендль виграли заїзд на двомісних санях, а Ерік Френцель отримав золоту медаль у лижному двоборстві.

Українські спортсмени у п'ятий день змагань показати себе у всій красі не змогли. Наші саночники Олександр Оболончик і Роман Захарків стали 19-ми в заїзді на двомісних санях. А двоборець Віктор Пасічник непогано виконав стрибок з трампліну, але в гонці виступив невдало. Підсумкове 42 місце.

Чехія і Швеція відкрили чоловічий хокейний турнір відмінним матчем, в якому перемогу здобули шведи. Дублем відзначився Карлссон. А в поєдинку Латвії та Швейцарії єдина шайба на рахунку у латвійця Мосера.

Партнером Національного олімпійського комітету України протягом останніх 20 років виступає компанія Samsung Electronics Україна. В цьому році Samsung Electronics Україна традиційно підтримує Олімпійські ігри в Сочі 2014 і представляє команду Samsung Galaxy.