"Олімпік" зіграв внічию у дебютному матчі кваліфікації ЛЄ

"Олімпік" зіграв внічию у дебютному матчі кваліфікації ЛЄ Фото: Олімпік - ПАОК

Матч з грецьким клубом завершився з рахунком 1:1

Донецький "Олімпік" зіграв внічию в першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи проти грецького ПАОКа. Про це повідомляється на офіційному сайті змагань.

Матч завершився з рахунком 1: 1. Доля матчу була вирішена на початку другого тайму. На 49 хвилині господарі поля відкрили рахунок. Богданов зі штрафного з правого флангу навісив на ближню штангу і Станіслав Бєлєнький головою підрізав м'яч у ближній кут. Втім, вже на 59 хвилині, Педро Енріке ініціативу на себе, справа увірвався в штрафну "Олімпіка" і точно пробив під голкіпером.

Український півзахисник ПАОКа Євген Шахов вийшов з перших хвилин, у другому таймі отримав жовту картку і був замінений.

"Олімпік" вперше в своїй історії вийшов до єврокубків, зайнявши четверте місце в минулому сезоні української Прем'єр-ліги.

Нагадаємо, "Олімпік" підписав першого бразильського футболіста в своїй історії. Новачком донецького клубу під час літнього міжсезоння став півзахисник Коста Теноріо Гуччінейр (Гуччі).