Оточення Януковича причетне до розкрадання майже 200 млрд гривень

Оточення Януковича причетне до розкрадання майже 200 млрд гривень
Фото: оточення Януковича причетна до розкрадання 200 млрд гривень

За весь час проведення розслідування щодо розкрадання коштів оточенням Януковича в правоохоронні органи направлено 461 матеріал

Найближче оточення біглого президента України Віктора Януковича причетне до розкрадання 200 млрд гривень. Про це повідомляє прес-служба Держслужби фінансового моніторингу.

За весь період проведення розслідувань (березень 2014 - серпень 2016 років) щодо фінансових операцій, проведених колишніми високопоставленими чиновниками, підготовлено та направлено в правоохоронні органи України 461 матеріал на загальну суму 199,4 млрд гривень.

Фінансова розвідка України підготувала і направила в правоохоронні органи 65 матеріалів щодо фінансових операцій, здійснених найближчим оточенням побіжного президента України Віктора Януковича. Згідно матеріалів, загальна сума фінансових махінацій - 115,24 млн гривень.

"За результатами вжитих заходів Держфінмоніторингом за час проведення розслідувань заблоковані на рахунках фізичних і юридичних осіб, пов'язаних з Януковичем і колишніми високопоставленими посадовими особами, кошти в еквіваленті 1,52 млрд доларів", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Генеральна прокуратура України (ГПУ) направить до суду справу щодо державної зради екс-президента України Віктора Януковича до кінця поточного року.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся