В окупований Крим прибула делегація депутатів з Італії

НовиниПолітика    14.10.2016 - 04:25
Фото: окупований Крим
Фото: окупований Крим

Офіційна частина візиту триватиме з 14 по 16 жовтня

В окупований Крим прибула велика делегація депутатів регіональних рад і представників ділового співтовариства Італії. Про це повідомив голова правління фонду "Ялтинський міжнародний економічний форум" (ЯМЕФ), співголова загальноросійської громадської організації "Ділова Росія" Андрій Назаров, передають "РИА Новости".

"Делегація в повному складі благополучно прибула в Крим. Їм належить насичена програма: зустрічі з першими особами Республіки Крим і Севастополя, підписання угод, ділові переговори, знайомство з роботою підприємств і реалізуються в Криму бізнес-проектами", - сказав Назаров.

За його словами, делегація прибула в Крим нічним авіарейсом. Офіційна частина візиту триватиме з 14 по 16 жовтня. До складу делегації увійшли 18 чоловік, які представляють п'ять регіонів Італії: Венето, Лігурію, Ломбардію, Тоскану, Емілію-Романью.

"Учасники делегації - це друзі Криму, хоча більшість з них відвідують півострів вперше. До складу делегації входять італійські політики регіонального та національного рівня, які виступають за скасування санкцій та визнання результатів кримського референдуму", - додав Назаров.

Нагадаємо, екологи заявляють про загрозу техногенної катастрофи в окупованому Криму.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
Теги: Крим, Італія
On Top