ru ua

На окупованому Донбасі вибухнув прихований арсенал, є жертви, - штаб

На окупованому Донбасі вибухнув прихований арсенал, є жертви, - штаб Фото: бойовики на Донбасі (twitter.com/DubovoySlavyans)

В результаті вибуху загинули два бойовика, ще один поранений

На окупованому Донбасі вибухнув прихований арсенал, в результаті чого загинули два бойовика і ще один отримав поранення. Про це йдеться в повідомленні прес-центру штабу АТО в Facebook.

Повідомляється, що 27 квітня на позиціях так званого 9 окремого мотострілецького полку противника в Донецькій області через порушення норм пожежної безпеки здетонували боєприпаси.

"Потужний вибух призвів до часткового руйнування позиції, загибелі двох і поранення одного бойовика. На масштаби руйнувань, а відповідно і на розмір арсеналу, вказує той факт, що для встановлення обсягів пошкоджень фортифікаційного обладнання противник застосував БПЛА", - повідомили в штабі АТО.

За даними розвідки, бойовики влаштували склад боєприпасів, які переховувалися від російських кураторів і не обліковувалися.

"Вже за класичною схемою, бойовики переклали відповідальність за вибух на сили АТО, зокрема на невловиму українську ДРГ, яка непомітно замінувала позицію... За фактом знищення позиції призначено чергове розслідування, яке особисто контролює командувач 1 АК, який вчора прибув на місце події", - йдеться в повідомленні.

Внаслідок вибуху прихованого арсеналу загинуло два бойовика Невдача за невдачею продовжують переслідувати бойовиків...

Опубліковано Прес-центр штабу АТО 29 квітня 2018 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на окупований Донбас прибула чергова група найманців з Росії.