Тільки одне місто погодилося приймати львівське сміття

П'ятниця 05 травня 2017 15:07
Тільки одне місто погодилося приймати львівське сміття
Фото: Андрій Садовий

Червоноград прийматиме зі Львова 10 тонн сміття на день

Львів готовий підписувати угоди з містами Львівської області щодо вивезення та захоронення твердих побутових відходів. Однак, на даний момент угоду підписав лише Червоноград, передає сайт Львівської міської ради.

"Бажання зі сторони Львова є, ми готові підписувати негайно, ми передбачили кошти в місцевому бюджеті. Але має бути згода міст. На сьогодні ми маємо гарантовану згоду від Червонограда, який готовий допомогти Львову об’ємом 10 тонн в день. Ми продукуємо до 600 тонн в день. Також йдуть напрацювання і є матеріали по Новояворівську і по Бузьку. Але це покриває 1/15 нашого об’єму. По всіх інших - наразі великий вакуум", - сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Також повідомляється, що сміття вивозиться на полігони за межами області.

"Велика частина не вивозиться - сьогодні переповнені 30% майданчиків. Коли хтось рапортує, що для Львова вирішили проблему - це не правда. Проблема є і вона дуже актуальна", - додав Садовий.

Нагадаємо, Міськрада Львова виділила 21 млн гривень містам області за прийом львівського сміття.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся