Один з фігурантів "газової схеми" Онищенко пішов на угоду зі слідством, - НАБ

НовиниНадзвичайні події    27.07.2016 - 13:05
Фото: НАБ співпрацює з фігурантом по "газовій схемі" Онищенко
Фото: НАБ співпрацює з фігурантом по "газовій схемі" Онищенко

Пігуляк не був причетний до заволодіння коштами від реалізації природного газу

Директор біржі "Львівська універсальна" Пігуляк Василь дав викривальні свідчення у "газовій схемі" народного депутата Олександра Онищенка. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє прес-служба Національного антикорупційного бюро України.

Пігуляк організовував фіктивні аукціони з продажу газу на користь фірм, підконтрольних Онищенко.


Своїми показаннями Пігуляк допоміг розслідування корупційної схеми із перепродажу державного газу, видобутого в рамках спільної діяльності з ПАТ "Укргазвидобування".

За даними слідства, підозрюваний не був причетний до заволодіння коштами від реалізації природного газу.

Пігуляк отримував гроші за організацію проведення і надання брокерських послуг на аукціонних торгах, які фактично не проводились.

Підозрюваному інкримінують "вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією", а також "службове підроблення".

Пігуляк повністю визнав свою провину і погодився співпрацювати з правоохоронними органами.

"Відповідно до угоди з прокурором САП, передбаченої чинним кримінальним процесуальним законодавством, йому було призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 6800 грн., позбавлення волі на 2 роки з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з організацією торгів, в органах державної влади, місцевого самоврядування, підприємствах, установах, організаціях на один рік зі штрафом у розмірі 4250 грн", - йдеться в повідомленні

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що фігурантку так званої "газової справи" Олександра Онищенка Мар'яну Гречанюк викрали зі слідчого ізолятора.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top