Один з членів правління "Укрнафти" покинув свій пост

Вівторок 19 грудня 2017 12:17
Один з членів правління "Укрнафти" покинув свій пост
Фото: "Укрнафта" (УНІАН)

"Укрнафту" залишив Роберт Уоллі

Член правління ПАТ "Укрнафта" Роберт Уоллі покинув свою посаду. Про це йдеться у повідомленні прес-служби "Укрнафти".

"15.12.2017 року достроково, за згодою сторiн, припинено повноваження Роберта Уоллi як члена правлiння ПАТ "Укрнафта", виконавчого вiце-президента з питань технологiй та послуг (рiшення Наглядової ради вiд 15.12.2017 року, протокол 5/17)", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, Уоллі перебував на посадi члена правлiння - заступника голови правлiння, виконавчого вiце-врезидента з питань технологiй та послуг з 4 лютого 2016 року. 

Зазначимо, наразі до складу правління "Укрнафти" входять: Марк Роллінс (голова правління), Ірина Євець (заступник голови правління, головний фінансовий директор), Джонатан Поппер (заступник голови правління, виконавчий віце-президент з питань корпоративної стратегії та розвитку), Маврикій Калугін (заступник голови правління, виконавчий віце-президент з видобутку і переробки).

Нагадаємо, раніше голова правління "Укрнафти" Марк Роллінс заявляв, що компанії загрожує банкрутство, у разі непродовження спецдозволів з боку Держгеонадр. 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся