У Одеси є хороші перспективи для реалізації проекту нової ЗПС, - Труханов

НовиниІнфраструктура    31.10.2016 - 18:07
Фото: Геннадій Труханов (джерело фото odessit.ua)
Фото: Геннадій Труханов (джерело фото odessit.ua)

Одеська мерія впритул наблизилася до отримання державного фінансування на будівництво нової злітно-посадкової смуги (ЗПС). Про це сьогодні, 31 жовтня, на апаратній нараді повідомив міський голова Геннадій Труханов.

Мер розповів, що обговорював питання фінансування з прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом та міністром інфраструктури Володимиром Омеляном. На його думку, Одеса має хороші перспективи для реалізації проекту.

У другій половині дня в приміщенні одеського аеропорту відбулося перша розширена нарада під керівництвом Одеського міського голови Геннадія Труханова з питань будівництва злітно-посадкової смуги.

Нагадаємо, на останній сесії міськради одеська мерія повернула аеропорт у комунальну власність міста. На нараді була вироблена дорожня карта дій, яка дозволить приступити до робіт вже найближчим часом

Відзначимо, що нова злітно-посадкова смуга буде побудована поряд зі старою. Вартість проекту – близько 1,6 млрд грн. Крім покриття, передбачається установка сучасного устаткування, яке дозволить приймати борти навіть у несприятливих погодних умовах.

On Top