В Одесу прибув корабель ВМС Туреччини

Новини Політика 10.09.2017 - 16:30
Фото: одеський порт (uspa.gov.ua)
Фото: одеський порт (uspa.gov.ua)

В порт Одеси з дружнім візитом прибув десантний корабель ВМС Туреччини Bayraktar

В порт Одеси з дружнім візитом прибув корабель Військово-морських сил Турецької Республіки. Про це повідомляє ВМС ЗС України Facebook.

Повідомляється, що сьогодні, 10 вересня, в порт Одеси з дружнім візитом прибув десантний корабель ВМС Турецької Республіки Bayraktar, з курсантами академії ВМС Турецької Республіки на борту.

Так, програма візиту передбачає, зокрема, проведення протокольної зустрічі в командуванні ВМС ЗС України, екскурсії по місту та інші заходи.

Як планується, корабель Bayraktar перебуватиме в Одесі до 12 вересня.

 

В порт Одеси з дружнім візитом прибув корабель ВМС Турецької Республіки Сьогодні, 10 вересня, до порту Одеси з дружнім...

Опубліковано ВМС ЗС України 10 вересня 2017 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 4 вересня в порт Одеси з дружнім візитом прибув есмінець Військово-морських сил Італії "Луїджі Дуранд де ла Пенне".

Візит італійського корабля під командуванням капітана першого рангу Фабріціо Руттери відбувається в рамках навчальної практики курсантів Академії ВМС Італії, уточнили в українському відомстві.

В один з днів візиту українські військові моряки спільно з італійськими колегами проведуть перехід на катері до місця загибелі італійського корабля "Альберто Ракиа", де покладанням вінка на воду вшанують пам'ять загиблих військових моряків, уточнили в прес-центрі ВМС України.