В Одесі горів ресторанний комплекс на узбережжі Чорного моря

НовиниНадзвичайні події    30.07.2017 - 15:10
Фото: ліквідація пожежі в одеському ресторані (прес-центр ДСНС)
Фото: ліквідація пожежі в одеському ресторані (прес-центр ДСНС)

Загиблих та постраждалих немає, причина пожежі встановлюється

В Одесі 29 липня о 22:18 стало відомо про виникнення пожежі в ресторанному комплексі на 12-й станції Великого Фонтану, що на узбережжі Чорного моря. Про це повідомляє прес-центр Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Зазначено, що до місця події через 12 хвилин прибули перші пожежно-рятувальні підрозділи 6-го державного пожежно-рятувального загону.

"Було встановлено, що горить відкритим полум’ям одноповерхова дерев’яна споруда, вогонь загрожує розповсюдженню на сусідні будівлі. Пожежно-рятувальні підрозділи, які були спрямовані по підвищеному номеру виклику "Ранг 1 Біс", на місці події провели оперативне розгортання, забезпечили підвіз води та гасіння вогню. Рятувальниками пожежа о 23:23 була локалізована та о 23:48 повністю ліквідована на загальній площі 350 кв. м", - йдеться в повідомленні.

За даними відомства, загиблих та постраждалих немає, причина пожежі встановлюється.

altaltaltalt
Фото: пожежа в ресторанному коплексі на узбережжі в Одесі (прес-центр ДСНС)

Повідомляється також, що до ліквідації пожежі залучалося 6 одиниць основної пожежної і спеціальної техніки та 28 рятувальників.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві 29 липня о 08:12 виникла пожежа в будівлі СТО по вул. Михайла Бойчука (Кіквідзе), 44, що у Печерському районі столиці.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top