Черговий "похід" Тимошенко проти влади не вирішить тарифну проблему, - Кондрашов

НовиниПолітика    15.07.2016 - 17:38

Черговий "похід" лідера "Батьківщини" проти влади не вирішить тарифної проблеми хоча б з тієї причини, що Юлія Тимошенко, "як і інші лідери так званої парламентської опозиції, несуть персональну відповідальність нарівні з урядом за тарифний геноцид українського народу". Про це заявив лідер Партії місцевого самоврядування, доктор наук з державного управління Олександр Кондрашов.

На думку політика, Тимошенко вирішила "осідлати хвилю" народного гніву проти тарифної політики влади напередодні неминучих дострокових парламентських виборів.


"Так, як Тимошенко, державні проблеми не вирішують. Юлія Володимирівна заявила про намір об'їхати регіони і переконати місцеві ради в необхідності прийняти рішення про скасування тарифів, хоча таких повноважень у місцевих рад немає. Тимошенко закликає до об'єднання парламентські так звані "опозиційні сили", хоча чудово розуміє, що ніякого об'єднання не буде. Тарифи – дуже ласа передвиборна тема, щоб ділитися нею заради підвищення рейтингів лідера "Батьківщини". І про це відкрито заявляють, як в Радикальній партії Ляшка, "Самопомочі" Садового, так і в Опозиційному блоці. Іншими словами, Тимошенко анонсувала абсолютно популістські дії, які не мають нічого спільного з намірами створити в Україні прозору і справедливу модель тарифного ціноутворення", - переконаний Кондрашов.

Голова ради ПАРМС акцентує увагу на тому, що Тимошенко "ігнорує системні, продумані, корінні реформи, до яких сама закликала ще кілька місяців назад".

"Проблему тарифів, як і безліч інших соціально-економічних бід України, можна вирішити виключно шляхом грамотної, узгодженої з людьми, реформи децентралізації влади і фінансових преференцій на користь регіональних громад. Нам потрібна нова Конституція, нові Податковий, Бюджетний Кодекси. Людям необхідні нові закони про вибори. Пам'ятається, ще пару-трійку місяців тому Юлія Тимошенко закликала до об'єднання всі політичні сили заради початку системної роботи над новою Конституцією. Партія місцевого самоврядування, що володіє потужною науково-експертною радою, до якої входять вчені і практики державного і муніципального управління, підтримала такий заклик. Ми були готові негайно включитися в спільну роботу. Проте наші фахівці донині займаються цією роботою самостійно. Окрім гучних заяв, Тимошенко і її команда не ведуть і не здатні вести системну діяльність. Підлеглі Юлії Володимирівни спочивають на лаврах сумнівних рейтингів свого лідера, розучившись, по всій видимості, вести системну професійну роботу. Тимошенко проігнорувала наше звернення, як, втім, через короткий проміжок часу, поховала і саму тему послідовних, комплексних змін системи державного устрою", - заявив Кондрашов.

За словами політика, "Тимошенко, як і всім без винятку лідерам парламентських партій, які фінансуються олігархами, не вигідно системно працювати на благо країни, оскільки така робота вимагає професіоналізму, політичної відповідальності і часу, якого у них немає".

"Партія місцевого самоврядування, у складі Коаліції непарламентських політичних партій і громадських організацій України, звернулася до всіх лідерів парламентських сил вирішити тарифну проблему в Конституційному суді. Але цей правовий крок виявився нікому не цікавий. Цьому є обгрунтування. Парламентські партії та їх лідери повністю себе дискредитували в очах людей. Тому їм вигідно скористатися моментом, коли народ доведений до піку відчаю, і шляхом звичних передвиборчих маніпуляцій по-швидкому продовжити своє існування у владі, щоб спільно з олігархами і далі затягувати зашморг на шиї людей. Партія місцевого самоврядування категорично проти такої політики і таких політиків, боротьба яких проти влади нагадує боротьбу мишей проти сиру", - резюмував лідер ПАРМС Олександр Кондрашов.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся