Чергове засідання Апеляційної палати Кишинева у справі екс-міністра оборони Молдови В.Пасата відбудеться 7 квітня 2009 р.

Чергове засідання Апеляційної палати Кишинева у справі колишнього радника глави правління РАО "ЕЕС Росії", екс-міністра оборони Молдови і директора служби інформації і безпеки республіки Валерія Пасата відбудеться 7 квітня 2009 р. На засіданні суду сьогодні командир авіабригади Національної армії Молдови Василє Брагіш підтвердив необхідність продажу Молдовою літаків МІГ-29. Він зазначив, що дана техніка була застаріла, і, як було встановлено в 1996 р., на її обов'язковий поточний ремонт було потрібно близько 2 млн дол. бюджетних коштів. Тому, на думку В.Брагіша, рішення про продаж літаків МІГ-29 було вірним. На попередньому засіданні суду три колишні члени Військової колегії при Міністерстві оборони Молдови також заявили, що рішення продати системи залпового вогню "Ураган" було правильним: термін їх експлуатації закінчився, і установки не могли бути використані. Більш того, багато міжнародних конвенцій забороняли застосування систем "Ураган". За словами ключових свідків, операції зі зброєю були вигідні для Молдови. Рішення про продаж молдавського озброєння приймалися на вищому державному рівні, а не одним міністром оборони, і відповідали всім правовим нормам, прийнятим парламентом і урядом. Всі виручені від операції кошти поступили до держбюджету Молдови.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся