ua en ru

При обшуку будинку заступника голови Миколаївської ОДА знайшли долари, фашистські хрести і золото

07:45 04.06.2016 Сб
1 мин
Микола Романчук офіційно затриманий слідчим військової прокуратури згідно статті 208 КПК України
При обшуку будинку заступника голови Миколаївської ОДА знайшли долари, фашистські хрести і золото Фото: першого заступника Миколаївської ОДА Миколи Романчука відсторонили від посади

Під час обшуку в домоволодінні першого заступника голови Миколаївської ОДА Миколи Романчука було виявлена валіза, в якій знаходилися готівкові кошти на суму в кілька сотень тисяч доларів США, золоті прикраси і фашистські хрести. Про це повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос у Facebook.

За його словами, Романчук офіційно затриманий слідчим військової прокуратури згідно статті 208 КПК України.


"У випадку з першим заступником Миколаївської ОДА підставою для його затримання стали наявні і отримані законним шляхом докази, які оцінює і визначив слідчий військової прокуратури Південного регіону", - написав Матіос.

Також у п'ятницю, 3 червня голова Миколаївської обласної державної адміністрації Вадим Меріков відсторонив від посади першого заступника Миколи Романчука і переклав повноваження на заступника В'ячеслава Боня.

Нагадаємо, заступник голови Миколаївської ОДА затриманий за хабар в 100 тис. доларів.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: