Оголошені лауреати Нобелівської премії 2017 року з хімії

Оголошені лауреати Нобелівської премії 2017 року з хімії
Фото: Нобелівська премія (makewealthhistory.org)

Нобелівську премію з хімії дали за миттєве заморожування біологічних зразків

Оголошені лауреати Нобелівської премії 2017 року по медицині. Про це повідомляє прес-служба Нобелівського комітету в Twitter.

"Нобелівську премію з хімії в 2017 році присудили Жаку Дюбоше, Хоакіму Франку і Річарду Хундерсону за розробку криоэлектронної мікроскопії, що дозволяє вивчати біологічні зразки", - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що Нобелівська премія була присуджена "за розробку криоэлектронної мікроскопії для визначення структури біомолекул з високою роздільною здатністю в розчині".

Так, розробка нового методу мікроскопії дозволяє вивчати зразки, зупинені в русі, що "розширює загальні пізнання хімічних принципів життя і можливості в розробці ліків".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що грошову нагороду, яку отримують лауреати Нобелівської премії, збільшили на 12,5%. Винагороду збільшили на 1 млн шведських крон (близько 125 тисяч доларів). Тепер вона становить 9 млн крон (близько 1 млн 120 тисяч доларів).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся