Громадська рада при НБУ просить Гонтареву з'ясувати питання подальшого існування "Родовід Банку"

Середа 17 вересня 2014 19:29

Співголова громадської ради при НБУ Ярослава Авраменко від імені громадської організації "Правдива країна" ("Правдива країна") просить голови НБУ Валерія Гонтареву з'ясувати у Кабінету міністрів питання подальшого існування санаційного "Родовід Банку". Про це йдеться в листі Авраменко на ім'я голови НБУ.

"На даний момент до цих пір не вирішено питання про подальшу діяльність санаційного ПАТ "Родовід Банк", 99% статутного капіталу якого належить державі. Цей санаційний банк вже три роки поспіль не займається санацією інших державних банків, у зв'язку з прогалинами в чинному законодавстві. У той же час він стабільно завдає збитків державі, які збільшуються щоквартально. Так, якщо за 2013 р. збитки "Родовід Банку" становили понад 70 млн грн, то за перший квартал 2014 р. вони становили 60 млн грн, а за другий квартал 2014 р. - 250 млн грн", - наголошується в листі.

Крім того, згідно з текстом документа, Генпрокуратура вже розслідує дві кримінальні справи про розкрадання посадовими особами цього банку "спочатку 80 млн грн рефінансування НБУ, а потім більше чверті мільярда грн зайво виплачених відсотків".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся