ОБСЄ вже більше тижня не може встановити зв'язок з 8 зниклими на Донбасі представниками

Моніторингова місія в Україні Організації з безпеки і співробітництва в Європі вже більше тижня не може встановити зв'язок з 8 на зниклими в Донецькій і Луганській областях представниками.

Моніторингова місія в Україні Організації з безпеки і співробітництва в Європі вже більше тижня не може встановити зв'язок з 8 зниклими в Донецькій і Луганській областях представниками. Про це йдеться у звіті місії ОБСЄ за 3 червня.

"Спеціальна моніторингова місія не відновила зв'язок із 4 мониторщиками з донецької команди і 4 мониторщиками з луганської команди, з якими втратили зв'язок 26 травня та 29 травня відповідно", - наголошується в звіті.

Загальну обстановку в плані безпеки в Донецькій і Луганській ОБСЄ характеризує як напружену. При цьому ситуація в Донецьку в останні 24 години залишилася спокійною.

Нагадаємо, Служба безпеки України вважає, що до викрадення представників спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, які були викрадені на сході України, причетні російські козаки.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся