ОБСЄ продовжує фіксувати вивезення вугілля із Луганської області в РФ

ОБСЄ продовжує фіксувати вивезення вугілля із Луганської області в РФ
Спостережна місія ОБСЄ на контрольно-пропускних пунктах "Донецьк" і "Гуково" на російсько-українському кордоні продовжує фіксувати вивезення вугілля із Луганської області в Російську Федерацію.

Спостережна місія ОБСЄ на контрольно-пропускних пунктах "Донецьк" і "Гуково" на російсько-українському кордоні продовжує фіксувати вивезення вугілля із Луганської області в Російську Федерацію. Про це йдеться в щотижневому звіті місії.

"СМ продовжувала спостерігати велику кількість вантажівок, які вивозять вугілля із Луганської області в РФ", - йдеться у звіті.

При цьому раніше спостерігачі ОБСЄ повідомляли, що співробітники російської митниці оглядали вантажівки, коли вони виїжджали з РФ, підтверджуючи, що машини були порожні.

Крім того, у звіті йдеться, що спостерігачі не помітили пересування будь-якої військової техніки, крім транспортних засобів прикордонної служби РФ.

Також спостерігачі констатували збільшення потоку людей через українсько-російський кордон. "Середня кількість в'їздів і виїздів зменшилася з 7 279 до 6 271 в день для обох КПП за звітний період", - йдеться у звіті. Повідомляється, що більше людей в'їхали в Україну, ніж в РФ.

Нагадаємо, нещодавно Держприкордонслужба України затримала на кордоні з РФ вантажівку з 61,5 т вугілля.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся