ua en ru

ОБСЄ в Новоазовську зафіксувала рух військового транспорту від кордону з Росією

ОБСЄ в Новоазовську зафіксувала рух військового транспорту від кордону з Росією Фото: спостерігачі ОБСЄ (flickr.com/osce)

СЦКК не застосовує заходів для дозволу доступу спостерігачам до Новоазовську

Наглядові патрулі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, яких заблокували на блокпості в окупованому Новоазовську, зафіксували рух військового транспорту від кордону з Російською Федерацією. Про це йдеться в повідомленні місії в Twitter.

"СММ ОБСЄ чекає більше 1,5 год на блокпості у Новоазовську. Патрулі СММ бачать там рух багатьох транспортних засобів військового типу. Більше транспорту військового типу в напрямку від і до кордону України з РФ", - йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що Спільний центр контролю і координації не усуває порушення мінських угод, пов'язане з блокуванням доступу спостерігачів. У той же час представник "розвідки ДНР" зачитав розпорядження про відмову місії ОБСЄ в доступі до Новоазовську.

Нагадаємо, раніше перший заступник глави місії ОБСЄ в Україні Олександр Хуг заявив, що кількість порушень мінських угод на Донбасі перевищила 1,5 тисячі на добу.