ОБСЄ назвала ситуацію в Комінтернове на Донбасі напруженою

НовиниНадзвичайні події    20.01.2016 - 03:05
Фото: ОБСЄ
Фото: ОБСЄ

Бойовики обстріляли західні окраїни Комінтернове

Спостерігачі спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні назвали ситуацію в Комінтернове на Донбасі напруженою. Про це йдеться у звіті спостерігачів за 19 січня, опублікованому на сайті ОБСЄ.

Спостерігачі відзначили порушення режиму припинення вогню навколо Горлівки і Комінтернове. Ситуація в Луганській області залишалася відносно спокійною, без будь-яких порушень режиму припинення вогню.

"Ситуація навколо Комінтернове залишається напруженою. Під час перебування у селищі Спеціальна моніторингова місія чула 12 невизначених вибухів між 10:21, 10:30 у районі півдня і південного заходу від місця розташування спостерігачів", - сказано в повідомленні.

За їх словами, один будинок на вулиці Ахматової був пошкоджений і один мирний житель отримав поранення. Поранений був доставлений в лікарню у Новоазовську.

Крім того, спостерігачі заявили, що дізналися від місцевих жителів, що 17 січня бойовики обстріляли західні окраїни Комінтернове. 

"У районах за межами ліній відведення та поза місць зберігання озброєння - в районах сіл Мирне і Успенка, що знаходяться під контролем" ЛНР "(41 км і 23 км на південний захід від Луганська відповідно), Спеціальна моніторингова місія побачила на одному місці 14 нерухомих самохідних гаубиць 2С1 "Гвоздика" (122 мм) і мінімум 17 танків (Т-64), які поверталися в Мирне з відомих тренувальних полігонів і перегруповувалися на позиції в попередньо викопані місця в землі ", - повідомляє місія.

Нагадаємо, міністр оборони України Степан Полторак очікує перевірки місією ОБСЄ інформації про неотведенном озброєнні бойовиків на Донбасі.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top