ru ua

ОБСЄ назвала ситуацію в Комінтернове на Донбасі напруженою

ОБСЄ назвала ситуацію в Комінтернове на Донбасі напруженою Фото: ОБСЄ

Бойовики обстріляли західні окраїни Комінтернове

Спостерігачі спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні назвали ситуацію в Комінтернове на Донбасі напруженою. Про це йдеться у звіті спостерігачів за 19 січня, опублікованому на сайті ОБСЄ.

Спостерігачі відзначили порушення режиму припинення вогню навколо Горлівки і Комінтернове. Ситуація в Луганській області залишалася відносно спокійною, без будь-яких порушень режиму припинення вогню.

"Ситуація навколо Комінтернове залишається напруженою. Під час перебування у селищі Спеціальна моніторингова місія чула 12 невизначених вибухів між 10:21, 10:30 у районі півдня і південного заходу від місця розташування спостерігачів", - сказано в повідомленні.

За їх словами, один будинок на вулиці Ахматової був пошкоджений і один мирний житель отримав поранення. Поранений був доставлений в лікарню у Новоазовську.

Крім того, спостерігачі заявили, що дізналися від місцевих жителів, що 17 січня бойовики обстріляли західні окраїни Комінтернове.

"У районах за межами ліній відведення та поза місць зберігання озброєння - в районах сіл Мирне і Успенка, що знаходяться під контролем" ЛНР "(41 км і 23 км на південний захід від Луганська відповідно), Спеціальна моніторингова місія побачила на одному місці 14 нерухомих самохідних гаубиць 2С1 "Гвоздика" (122 мм) і мінімум 17 танків (Т-64), які поверталися в Мирне з відомих тренувальних полігонів і перегруповувалися на позиції в попередньо викопані місця в землі ", - повідомляє місія.

Нагадаємо, міністр оборони України Степан Полторак очікує перевірки місією ОБСЄ інформації про неотведенном озброєнні бойовиків на Донбасі.