ru ua

ОБСЄ: 20 вантажівок російського "гумконвоя" повернулися в РФ

Організація з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) повідомляє про повернення 20 вантажівок російського "гумантирного конвою" з України на територію Росії.

Організація з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) повідомляє про повернення 20 вантажівок російського "гумантирного конвою" з України на територію Росії. Про це йдеться в повідомленні прес-служби організації.

"16 листопада 2014 року у 07:25, місія спостерігала за прибуттям російського конвою біля воріт пункту пропуску "Донецьк". Конвой складався з десяти бензовозів, семи вантажних автомобілів, одного буксирувальника, одного автомобіля комунікацій і однієї машини супроводу. На вантажних автомобілях були написи "Гуманітарна допомога з Російської Федерації", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, 15:12 16 листопада 20 автомобілів повернулися на територію Росії через пункт пропуску "Донецьк".

Нагадаємо, сьогодні Росія доставила на Донбас сьомий "гуманітарний конвой" у складі 74 автомобілів. При цьому українські митники і прикордонники не були допущені до огляду вантажів. Міжнародний комітет Червоного Хреста також не брав участі в організації гуманітарної допомоги.