Палата представників Конгресу США схвалила допомогу Україні в 350 млн доларів

Палата представників Конгресу США схвалила допомогу Україні в 350 млн доларів
Фото: Конгрес США (NASA/Bill Ingalls)

Документ ще має схвалити Сенат і підписати Дональд Трамп

Палата представників Конгресу США проголосувала за надання 350 млн доларів на допомогу Україні в галузі безпеки й істотно розширила її напрямки. Про це повідомляє посольство України в США на своїй сторінці в Facebook.

"Палата представників Конгресу США схвалила проект закону про Бюджет США на 2018 на потреби національної оборони", який дозволяє виділення 350 млн доларів для надання допомоги Україні в галузі безпеки. Ця сума відповідає торішньому рівню асигнувань", - йдеться в повідомленні.

 

Палата представників проголосувала за надання 350 млн. дол. на безпекову допомогу Україні та суттєво розширила її напрямок...

Опубліковано Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України у США 14 листопад 2017 р.

У посольстві зазначили, що проект закону також дає дозвіл на надання Україні летальних озброєнь оборонного характеру. Крім цього, в нього включені нові положення, які дозволяють використання кошти оборонного бюджету США на потреби реабілітації в медичних установах країни поранених українських військовослужбовців, навчання і підготовку українських медичних фахівців у цій сфері, а також для посилення здатності повітряних і військово-морських сил нашої держави.

"Вперше на законодавчому рівні пропонується надати Україні такі оборонні засоби: радіолокаційні засоби протиповітряної оборони і спостереження за надводною ситуацією; військово-морські протимінні кошти; кораблі прибережної дії і берегової охорони", - додали у посольстві.

Для вступу документа в силу його ще повинен схвалити Сенат і підписати президент США Дональд Трамп.

Нагадаємо, 8 листопада члени комітету оборони Конгресу США підтримали план витрат  на оборону в розмірі 700 млрд доларів до 2018 фінансовому році.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся