Оприлюднено тривимірну панораму аеробуса А380

НовиниТехнології    06.08.2013 - 17:24
Онлайн-сервіс Google Maps представив панораму салону аеробуса А380, що охоплює обидві пасажирські палуби і кабіну пілотів.

Онлайн-сервіс Google Maps представив панораму салону аеробуса А380, що охоплює обидві пасажирські палуби і кабіну пілотів, повідомляє Wired.

До стандартного інтерфейсу панорам Google Maps додані дві кнопки, що дозволяють перемикатися між палубами. Натискання на "E" показує верхній рівень із салоном бізнес-класу, а "B" дозволяє оглянути нижню палубу, з якої є вихід до кабіни пілотів.

Знімки виконані в техніці, яка дозволяє розглядати не тільки звичайну, але й тривимірну панораму. Через контекстне меню правим кліком миші відкривається пункт тривимірного режиму, для якого користувачеві знадобляться червоно-сині окуляри. Зображення розбивається на червоний і синій канал для лівого і правого ока, дозволяючи реалізувати ефект об'єму на плоскому екрані.

Літак, де проводилася зйомка, належить компанії Emirates. На його облавку 489 крісел, включаючи 14 у салоні класу люкс, який обладнаний душовою кабіною. Місця в економ-класі оснащені 23-дюймовими дисплеями у спинках крісел і спеціальними держателями для склянок, які стабілізуються за допомогою мініатюрних гіроскопів.


View Larger Map

Нагадаємо, в середині червня авіабудівний концерн Airbus повідомив про підписання угоди з лізинговою компанією Doric Asset Finance Ltd. про поставку 20 літаків А380 на суму близько 8,1 млрд дол.

За даними Bloomberg, Airbus вже давно відчуває труднощі з пошуком замовників на найбільший пасажирський літак у світі місткістю близько 525 пасажирів. Компанія планувала знайти покупців на 25 літаків, проте від початку року не надійшло жодного замовлення. Додамо, що Doric фінансувала поставку А380 для авіакомпанії Emirates, а також для Singapore Airlines у 2007 р.

Airbus А380 - широкофюзеляжний двопалубний турбореактивний пасажирський літак з чотирма двигунами, створений концерном Airbus. Місткість - 525 пасажирів у салоні трьох класів, 853 пасажири в однокласовій конфігурації. Може здійснювати безпосадочні перельоти на відстань до 15,4 тис. км.

На сьогоднішній день A380 є найбільшим пасажирським авіалайнером у світі, перевершуючи по місткості Boeing 747, який може перевозити лише до 525 пасажирів.

На розробку А380 пішло близько 10 років. Вартість всієї програми - близько 12 млрд євро. Airbus стверджує, що для відшкодування витрат корпорації необхідно продати 420 літаків, хоча, за оцінками деяких аналітиків, їх число має бути набагато більшим.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Теги: Google, Boeing
On Top