В обмінниках зафіксували зростання числа фальшивої валюти в готівковому обороті, - НБУ

В обмінниках зафіксували зростання числа фальшивої валюти в готівковому обороті, - НБУ
Фото: обмін валют

НБУ та НФУ обговорили можливі дії в боротьбі з нелегальним валютним ринком

В обмінниках зафіксували зростання числа фальшивої валюти в готівковому обороті. Про це заявили представники небанківських фінансових установ (НФУ), що займаються обміном валюти, йдеться у повідомленні Національного банку України у Facebook.

Як повідомляється, у НБУ пройшла зустріч представників регулятора та НФУ щодо обговорення результатів перевірок небанківський фінустанов.

Зокрема, за результатами перевірок валютно-обмінних пунктів були виявленні такі порушення, як: "гра" з курсами валют, відсутність у касирів документів, що посвідчують їх особу (паспорту); відсутність наочної інформації, яка регламентує діяльність НФУ (копій наказів, постанов, ліцензій).

"Представники НФУ повідомили про значний ріст кількості фальшивої валюти (зокрема, доларів і євро) у готівковому обороті. За їх словами, якість підробок настільки висока, що виявити їх можна лише за допомогою спеціального обладнання в пунктах обміну", - йдеться у повідомленні.

Крім того, сторони обговорили можливі дії в боротьбі з нелегальним валютним ринком.

"На спільну думку, основною причиною розвитку "чорного" ринку є існування 2%-го збору до Пенсійного фонду з валютно-обмінних операцій. Національний банк та учасники ринку сподіваються на якнайшвидшу відміну цього збору Верховною Радою України", - йдеться у повідомленні.

 

В Національному банку пройшла зустріч представників регулятора та небанківських фінансових установ (НФУ), що займаються ...

Опубліковано Національний банк України 29 вересня 2016 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Національний банк України (НБУ) на 29 вересня 2016 року по порівнянні з попереднім банківським днем послабив курс гривні до 25,90 гривень за долар

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся