ru ua

Забезпечення санітарно-гігієнічних умов життєдіяльності людини

Людство бореться з нечистотами від самого початку свого існування. Це питання хвилювало і античних греків і римлян, які побудували перші каналізації та громадські лазні.

Людство бореться з нечистотами від самого початку свого існування. Це питання хвилювало і античних греків і римлян, які побудували перші каналізації та громадські лазні. Потім, коли людина забула про себе і поставив на перший план інші ідеї, це призвело до «темного середньовіччя» з відсутністю усілякого поняття про санітарію та гігієну, що спричинило за собою масові захворювання. Люди пам'ятають той урок і тепер усіма силами намагаються запобігти сумні наслідки.

Наукою було поставлено питання про те, як уникнути антисанітарних умов в усіх сферах життєдіяльності людини. І рішення були знайдені.

рішення першого

Для того, щоб зупинити поширення інфекцій повітряно-краплинним і контактним шляхом, які залежать особисто від кожної людини, необхідно періодично стежити за очисними спорудами і вигрібними ямами. Це стало можливим з винаходом спеціальних засобів, що містять нешкідливі для людини мікроорганізми, які можуть існувати тільки в такому середовищі, при цьому вони в процесі свого життя очищають місце, де мешкають. Такий Порошок для вигрібних ям має такі властивості:

розріджує тверді маси;зменшує загальну кількість нечистот;

ліквідує або локалізує неприємні запахи;

створюють середовище непридатну для розмноження хвороботворних бактерій і інфекції.

рішення друга

Дуже важливим етапом у боротьбі за чистоту варто етап турботи про довкілля. Адже сміття на вулиці це не тільки осередок бактерій, але й згубні наслідки для природи, так як неутилізовані відходи псують повітря, грунт, а з нею і продукти харчування, які виросли на цій землі. Тому люди винайшли цивілізований спосіб збору і зберігання непотрібних речей і сміття - це контейнера для сміття.

Сучасні сміттєві контейнери не такі важкі як раніше, за рахунок синтетичних екоматеріалов. Вони більш стійкі до механічного впливу і погодних умов (сонячним променям, спеки і морозу). Вони повністю пристосовані до потреб людини: легкі при маніпуляціях, зручні при митті та дезінфекції, маневрені за рахунок прогумованих коліс, не виділяють смердючих запахів, так як мають щільно закривається кришку. і стежити за чистотою прилеглої території - це обов'язок кожного керівника промислового та побутового підприємства. Зараз цю можливість надають понад півсотні приватних фірм і компаній, так що вирішення питання санітарно-гігієнічного стану підприємства має бути першочерговим і прерогатівних.