Обсяги виробництва вина в світі в 2016 році скоротилися на 3%

Обсяги виробництва вина в світі в 2016 році скоротилися на 3%
Фото: виробництво вина в світі скоротилося

Світове виробництво вина в 2016 році склало 267 млн гектолітрів

Обсяги виробництва вина в світі в 2016 році скоротилися на 3%. Про це свідчать дані Міжнародної організації виноградарства і виноробства.

Світове виробництво вина в 2016 році склало 267 млн гектолітрів, що, в порівнянні з виробництвом в 2015 році, нижче на 3%.

На першому місці по виробництву вина знаходиться Італія (50,9 млн гектолітрів), на другому - Франція (43,5 млн гектолітрів), на третьому - Іспанія (39,3 млн гектолітрів). Високим залишається рівень виробництва вина і в США (23,9 мільйонів гектолітрів).

Різке падіння виробництва, згідно з даними організації, зафіксовано в Аргентині, Чилі, Бразилії та Південній Африці.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що самопроголошена "влада" Криму має намір продати завод шампанських вин "Новий Світ", який є одним з найстаріших винних підприємств на півострові. Завод шампанських вин "Новий Світ" буде виставлений на продаж, а проведення конкурсу заплановано на літо. Відзначимо, в 2014 році цей завод був "націоналізований" і потрапив в санкційний список.

Читайте нас в Google News та підписуйтесь

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся