Обсяги експортних поставок газу до Європи за першу декаду липня зросли на 32,7%, - Міллер

Обсяги експортних поставок газу до Європи за першу декаду липня 2013 р. зросли на 32,7% порівняно з аналогічним періодом минулого року, повідомив сьогодні на ранковому оперативній нараді голова правління ВАТ "Газпром" Олексій Міллер.

"Схоже, в Європі настала сувора зима. Добові відбори газу з початку липня б'ють рекорди: показники поставок на експорт до Європи вище січневих і тенденція зростання споживання російського газу в європейських країнах посилюється. Липневий експорт перевершує показники червня", - зазначив глава "Газпрому".

"Газпром" у червні 2013 р. збільшив експортні поставки газу на 28,7% порівняно з червнем минулого року.

Як повідомив Міллер, виступаючи з доповіддю на річних загальних зборах акціонерів, "Газпром" очікує, що експорт газу концерну в Європу в 2013 р. перевищить 160 млрд куб. м. Він також зазначив, що за підсумками першого півріччя ц.р. "Газпром" наростив поставки в Європу на 10%.

Раніше "Газпром" прогнозував експортні поставки до Європи в 2013 р. приблизно на рівні 2011 р. - близько 150 млрд куб. м газу. Експортна виручка "Газпрому" від поставок у далеке зарубіжжя за підсумками 2013 р. очікується в розмірі 57 млрд дол. проти 56 млрд дол. в 2012 р.

У 2012 р. Газпром з урахуванням закордонних "дочок" поставив до Європи 139,9 млрд куб. м газу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся