Обсяг зовнішньої торгівлі Східної митниці за 10 місяців 2013 р. склав 11,3 млрд дол

Обсяг зовнішньоторговельних операцій за 10 місяців 2013 року, митне оформлення яких проводилось Східною митницею Міністерства доходів і зборів України (Міндоходів), склав 11,3 млрд дол. Про це повідомляє прес-служба ГУ Міндоходів в Донецькій області.

Згідно з повідомленням, Донецький регіон є експортно-орієнтованим. Так, з початку року експортовано товарів на 7,6 млрд дол. імпортовано - на 3,7 млрд дол. Товарна структура імпорту та експорту в Донецькій області залишається практично незмінною, більшу частину експорту становлять метали та вироби з них, продукція важкого машинобудування, а імпорту - паливно-енергетичні товари, машинне обладнання і транспорт, сировина для металургійного виробництва.

Розширюється географія зовнішньоекономічних відносин області - торговельні відносини здійснювалися з 132 країнами світу (в минулому році - з 125). Експортувалися товари в 122 країни, імпортувалися з 93 країн світу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся