Обсяг допомоги по догляду за психічними хворими в Україні становить 1,2 млрд грн, - Азаров

Обсяг допомоги по догляду за психічними хворими в Україні складає 1,2 млрд грн. Про це сьогодні під час зустрічі із представниками громадських об'єднань інвалідів повідомив прем'єр-міністр України Микола Азаров, передає кореспондент РБК-Україна.

Обсяг допомоги по догляду за психічними хворими в Україні складає 1,2 млрд грн. Про це сьогодні під час зустрічі із представниками громадських об'єднань інвалідів повідомив прем'єр-міністр України Микола Азаров (на фото), передає кореспондент РБК-Україна.

"Коли ми розглядали це питання я запитав: яка ціна питання? Мені сказали, що близько 80 млн грн, але пройшов рік, і ця сума зросла до 1,2 млрд грн. Але раз треба стільки, значить треба", - сказав Азаров.

За словами прем'єра, збільшення допомоги сталося більше, ніж у 20 разів, а раніше вона становила 60 грн в місяць.

"Правда, зараз зіткнулися з таким парадоксом. Кількість людей, які отримують цю допомогу, як ви думаєте, у скільки разів збільшилася? Більш ніж у 15 разів. І ця сума вже перевищила 1,2 млрд", - сказав він.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся