Обама має намір запропонувати НАТО тісніше співпрацювати з ЄС

НовиниПолітика    05.07.2016 - 07:11
Фото: Барак Обама хоче, щоб НАТО тісніше співпрацювало з Євросоюзом
Фото: Барак Обама хоче, щоб НАТО тісніше співпрацювало з Євросоюзом

Американський президент побоюється зниження безпеки в Європі після Brexit

Президент США Барак Обама на саміті НАТО, який пройде 8-9 липня у Варшаві, запропонує альянсу більш тісну співпрацю з Евросозом у протидії кібератакам, координації військових навчань та патрулювання центральної частини Середземномор'я. Про це повідомили джерела в адміністрації американського президента пише газета The New York Times.

За інформацією видання, така пропозиція Обама може зробити з-за побоювань, що вихід Великобританії з Євросоюзу може вплинути на безпеку Європи і створити проблеми для Північноатлантичного альянсу.


За словами джерела газети, пропозицію про більш тісну співпрацю НАТО і ЄС давно є метою США, а вихід Британії з ЄС робить його ще більш актуальним.

Також видання нагадує, що європейські дипломати очікують пропозиції про розгляд питання про тіснішої військової інтеграції від Франції та Німеччини.

Нагадаємо, у британському парламенті вважають, що у зв'язку з подіями в Україні та приєднання Росією Криму, Північноатлантичний альянс (НАТО) повинен відновити свою оборону, переглянути способи стримування Росії і відновити діалог з російською владою.

On Top