ВАТ "Харківський електротехнічний завод "Укрелектромаш" збільшив чистий дохід на 6% - до 26,2 млн грн

ВАТ «Харківський електротехнічний завод «Укрелектромаш» (ХЕЛЗ), найбільший в Україні виробник асинхронних електродвигунів і побутових електронасосів, що входить до складу Індустріальної групи УПЕК, завершив I півріччя 2010 р. з чистим доходом 36,2 млн грн, що на 6% вище відповідного показника 2009 р. (у I півріччі 2008 р. чисті продажі склали 42,2 млн. грн), повідомляє прес-служба ІГ УПЕК.

За підсумками періоду завод зафіксував збиток в сумі 5,2 млн грн (відповідний період минулого року завод закінчив із збитком близько 6 млн грн).

ВАТ «Харківський електротехнічний завод «Укрелектромаш» (ХЕЛЗ) є найбільшим в Україні виробником асинхронних електродвигунів і широкого модельного ряду електронасосів. Підприємство засноване в 1932 р. на базі механічного заводу «Зброяр», в 1938 р. оформилось як самостійна юридична особа - Харківський електротехнічний завод. З осені 2001 р. входить до індустріальної групи УПЕК.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся