Янукович на посаді президента діяв в інтересах Росії, - ГПУ

НовиниНадзвичайні події    05.10.2016 - 16:17
Фото: Віктор Янукович ("УНІАН")
Фото: Віктор Янукович ("УНІАН")

Януковича підозрюють у держзраді і створенні злочинної організації

Колишній президент України Віктор Янукович у період свого президентства діяв в інтересах Російської Федерації. До такого висновку прийшли слідчі, які ведуть кримінальні провадження по справі Януковича, передає прес-служба Генеральної прокуратури України.

Повідомляється, що, за висновками слідчих, діяльність Януковича була підпорядкована інтересам Російської Федерації в питаннях, які стосуються національної безпеки. Зокрема, на думку ГПУ, про це свідчать його укази про призначення на ключові пости осіб з російським громадянством.

"Відповідно, діяльність Віктора Януковича кваліфікується за ст. 255 (створення злочинної організації) та ст. 111 (державна зрада) Кримінального процесуального кодексу України", - йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що діяльність Януковича розглядається за такими напрямами: умисні дії на шкоду суверенітету, територіальній цілісності, обороноздатності, державній, економічній та інформаційній безпеці України.

У ГПУ зазначили, що планують щотижня проводити наради з розслідування справи Януковича.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що міністри фінансів РФ і України можуть обговорити "борг Януковича" вже в кінці жовтня.

On Top