НТКУ завдяки укладанню ряду мирових угод щодо спірних питань зекономила для держбюджету понад 500 млн грн, - Бенкендорф

Середа 28 грудня 2011 12:15

Завдяки укладанню ряду мирових угод по спірним питанням, Національній телерадіокомпанії України (НТКУ) вдалося заощадити для держбюджету понад 500 млн грн. Про це в інтерв'ю РБК-Україна розповів генеральний директор НТКУ Єгор Бенкендорф.

Як приклад він навів суд з Марією Приймаченко, коли її роботи без дозволу були використані на дитячому Євробаченні. «Був позов на велику суму за авторські права. Вдалося зустрітися, переговорити і підписати мирний меморандум, щоб НТКУ не платила ці гроші і, більше того, надалі могла використовувати ці малюнки», - розповів Бенкердорф, додавши, що таких випадків за майже два роки було близько 200.

Також, за словами гендиректора НТКУ, в судовому порядку вдалося ліквідувати наслідки договору, що був укладений попереднім керівництвом НТКУ і передбачав передачу ефірного часу «Першого Національного» в управління приватній компанії, що дозволило НТКУ збільшити ефірний час «Першого Національного» на три години в прайм -тайм.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся