ua en ru

НСНУ: Вибори до місцевих рад відбулися

Партія Народний союз Наша Україна визнає вибори в місцеві ради такими, що відбулися, і не збирається оскаржувати їх результати. Про це повідомив лідер партії НСНУ Віктор Ющенко на сьогоднішній прес-конференції, передає кореспондент РБК-Україна.
Зокрема, відповідаючи на уточнююче питання журналістів про те, чи визнає партія результати виборів, і чи не збирається оскаржувати їх результати, В.Ющенко лаконічно відповів: "Так".
"Треба визнати той факт, що відбувся. Вибори в Україні відбулися", - підкреслив В.Ющенко, і додав: "головним недоліком виборчої компанії є недосконале законодавство, яке саме по собі безумовно дає поля, які принижують демократію, починаючи з формування комісій, закінчуючи оцінками їхніх результатів і відповідальності". Також лідер НСНУ підкреслив, що необхідно пам'ятати, хто був автором нинішнього виборчого законодавства. "Давайте оцінювати не тільки ті результати, які сьогодні є у нас з виборів, не тільки з точки зору сьогоднішнього дня, але і хто за цим процесом стояв", - сказав В.Ющенко.