НСК "Олімпійський" надав погодження на виконання робіт зі встановлення покрівлі на стадіоні переможцю тендера "Майстер-Профі".

Вівторок 25 серпня 2009 16:39
Національний спорткомплекс "Олімпійський" надав погодження переможцю тендера – компанії "Майстер-Профі" - на виконання робіт зі встановлення покрівлі на стадіоні. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив міністр у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко, передає кореспондент РБК-Україна. "НСК "Олімпійський" надав погодження субпідряднику на виконання робіт конструкції навісу над трибунами переможцю тендеру, проведеного "Київміськбудом", компанії "Майстер-Профі" (м. Дніпропетровськ). Міністерство зі свого боку, маючи ретельний аналіз спроможності компанії, висунуло низку кваліфікаційних, інженерних та технічних вимог до виконавця цих робіт", - наголосив міністр. Він додав, що відомство вимагає упродовж цього тижня затвердити графік виконання робіт та розпочати зазначену роботу. Ю.Павленко додав, що на сьогодні на НСК "Олімпійський" виконано будівельно-монтажних робіт на суму 500 млн грн, з яких 43 млн грн – передоплата на закупівлю будівельних матеріалів. Він також зазначив, що на НСК "Олімпійський" встановлені камери та здійснюється он-лайн трансляція ходу виконання будівельних робіт. За словами міністра, зараз працює чотири камери і планується встановити ще одну. Міністр підкреслив, що впровадження такого заходу для відомства і НСК "Олімпійський" є безкоштовним, оскільки всі витрати взяла на себе компанія, яка забезпечує он-лайн трансляцію "Українські новітні телекомунікації".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся