До листопада в Україні мають бути запроваджені 48 законодавчих актів ЄС, - Климпуш-Цинцадзе

НовиниПолітика    23.09.2016 - 13:53
Фото: Іванна Климпуш-Цинцадзе
Фото: Іванна Климпуш-Цинцадзе

На розгляді у ВРУ перебувають 56 законопроектів, які гарантують виконання зобов'язання України

Відповідно до умов угоди про асоціацію, до 1 листопада 2016 року в Україні мають бути запроваджені 48 законодавчих актів Європейського союзу. Про це сьогодні під час години запитань до уряду у Верховній Раді України заявила віце-прем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, передає кореспондент РБК-Україна.

"1 листопада 2016 року спливає 2 роки з початку тимчасового застосування угоди про асоціацію і відповідно спливає час на впровадження в дію, впровадження в українське законодавство і практику 48 актів права ЄС, тобто 48 директив і регламентів та 2 конвенцій", - заявила Климпуш-Цинцадзе.

За її словами, до першої декади жовтня уряд планує розглянути, схвалити і направити на розгляд ВРУ додаткові необхідні нормативно-правові акти, спрямовані на виконання зобов'язань щодо наближення законодавства України та ЄС відповідно до умов угоди про асоціацію. Разом з тим віце-прем'єр зазначила, що  наразі на розгляді у ВРУ вже перебуває 56 законопроектів, які б гарантували виконання зобов'язань перед ЄС.

"Найближчими днями я планую звернутися до голови ВРУ з офіційним листом, у якому буде визначено чіткий перелік законодавчих актів, які ми маємо ухвалити до спливу дворічного терміну виконання і застосування угоди", - зазначила Климпуш-Цинцадзе.

Нагадаємо, парламент Нідерландів зобов'язав уряд країни внести рішення щодо угоди про асоціацію України з ЄС до 1 листопада 2016 року.

On Top