Новий контракт на закупівлю палива може бути підписаний наприкінці серпня, - "Укрзалізничпостач"

Новий контракт на закупівлю палива може бути підписаний наприкінці серпня, - "Укрзалізничпостач"
Фото: Євген Хорощак

Хорощак розповів, чи буде держпідприємство забезпечення залічничного транспорту працювати з "Окко-Бізнес Контракт"

Новий контракт на закупівлю палива за результатами тендеру може бути підписаний наприкінці серпня. Про це в інтерв'ю РБК-Україна заявив в.о. директора держпідприємства забезпечення залічничного транспорту "Укрзалізничпостач" Євген Хорощак.

"Якщо процедура і результати тендера не будуть оскаржуватися, то новий контракт ми зможемо підписати у 20-х числа серпня. Він перетнеться із чинним контрактом", - зазначив Хорощак.

"Якщо ціна переможця буде нижче, ніж у переможця попереднього тендера, "Окко-Бізнес Контракт", то ми буде працювати, в першу чергу, з новим переможцем. Якщо ж у нього буде ціна вища, ніж у "Окко-Бізнес Контракт", то ми будемо закуповувати у "Окко-Бізнес Контракт"", - уточнив в.о. директора "Укрзалізничпостач".

За його словами, після закінчення закупівель палива "приблизно на 80% бюджет буде розподілений". Також він додав, що 8 липня оголошено новий тендер на закупівлю 70 тис. тонн палива.

Нагадаємо, на продажу металобрухту "Інтерпайпу" "Укрзалізничпостач" додатково заробить 119 млн грн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся