Нові напади на поліцейських у США: поранено 5 правоохоронців

НовиниНадзвичайні події    10.07.2016 - 12:55
Фото: містами США ширяться протести темношкірих
Фото: містами США ширяться протести темношкірих

Поліція затримала десятки осіб

Після вбивства п'ятьох поліцейських у Далласі у різних містах США знову стались напади на співробітників поліції. Про це повідомляє DW.

Зазначено, що в неділю, 10 липня, поліція міста Сент-Пол (штат Міннесота) повідомила про поранення п'ятьох правоохоронців. Їх закидали камінням та пляшками з "коктейлями Молотова". Поліція затримала десятки осіб.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що поліцейські, які зазнали нападу, охороняли порядок під час проведення демонстрації учасниками руху Black Lives Matter ("Життя чорних має значення").


Також у центрі міста Сан-Антоніо, що у штаті Техас, обстріляно будівлю поліції. За даними місцевих ЗМІ, в поліції повідомили про "незначне пошкодження" будівлі та затримання одного підозрюваного.

Нагадаємо, хвиля протестів й атак на полісменів почалася з убивством двома білими правоохоронцями двох темношкірих американців. Відео з їхньою смертю стало вірусним та викликало значне обурення. Через масштаби протестів президент США Барак Обама скоротив свій офіційний візит до Іспанії.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top