Нові моделі iPhone не зможуть заманювати споживачів, як раніше

Apple наближається до стагнації на ринку смартфонів, і її нові моделі вже не зможуть в тому ж ступені заманити споживачів, як це були два роки назад, коли продажі iРhone росли стрімкими темпами, вважають аналітики Wall Street, що брали участь в опитуванні видання Fortune.

Apple наближається до стагнації на ринку смартфонів, і її нові моделі вже не зможуть в тому ж ступені заманити споживачів, як це були два роки назад, коли продажі iРhone росли стрімкими темпами, вважають аналітики Wall Street, що брали участь в опитуванні видання Fortune. Про це повідомляє телеканал "Росія 24".

За їхніми прогнозами, в III фінансовому кварталі "яблучна" компанія змогла реалізувати 27,15 млн iРhone, що на 4,3% більше, ніж роком раніше, коли продажі складали 26,03 млн. Динаміка слабка, але позитивна, враховуючи недовгі терміни присутності моделей iРhone 5, iРhone 4S і iРhone 4: 9, 21 і 36 місяців відповідно.

Apple може запустити виробництво iРhone 5S вже в липні, а на ринку він з'явиться у вересні або на початку жовтня 2013 р., вважає аналітик Jefferies Пітер Майсек. Експерт так само оцінює обсяг випуску бюджетних iРhone, виробництво яких було почате в червні.

Читайте також: Apple запустить iРad 5 в масове виробництво вже цього року

За оцінками експерта, первинний обсяг замовлень на виробництво очікуваного осінню iРhone 5s складе 25-30 млн штук за квартал. У період з грудня 2013 р. по лютий 2014 р. Apple збере 5 млн iРhone 4S, 20 млн бюджетних iРhone, якщо той все ж таки буде анонсований, і 25 млн нових iРhone 5S.

До публікації квартального звіту Apple ще більше тижня, але аналітики заздалегідь хвилюються, побоюючись недостатньо високих результатів. Цього разу нервозність експертів пов'язана з сумнівами в тому, що партнер компанії - мобільний оператор Verizon - продасть необхідний обсяг смартфонів у нинішньому році.

Читайте також: Apple визнана винною в завищенні цін на електронні книги

Аналітики прогнозують квартальну виручку Apple на рівні 35,17 млрд дол. і прибуток у розмірі 7,33 дол. на акцію. У той же період минулого року показники складали 35 млрд дол. і 9,32 дол. на акцію.

Apple - найбільший в США виробник комп'ютерів, аудіоплеєрів і програмного забезпечення. Штаб-квартира компанії знаходиться в місті Купертіно (Каліфорнія). Капіталізація компанії досягла безпрецедентного рівня, перевищивши 600 млрд дол.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся