ru ua

Новини АТО - підсумки 23 вересня: інтенсивність атак з боку бойовиків значно зменшилася

Сили АТО на Донбасі фіксують, що сила і інтенсивність вогневих нальотів з боку неконтрольованих збройних формувань значно зменшилася.

Сили АТО на Донбасі фіксують, що сила і інтенсивність вогневих нальотів з боку неконтрольованих збройних формувань значно зменшилася. Про це йдеться в повідомленні прес-центру АТО в Facebook.

При цьому сили АТО продовжують фіксувати обстріл з боку бойовиків. Так, в результаті обстрілу три снаряди потрапили у приміщення місцевої школи. Як повідомлялося, в цей момент в навчальному закладі нікого не було.

Крім того, за даними прес-служби Міністерства оборони України, сьогодні в Естонію з Дніпропетровська на лікування вирушили 10 поранених учасників АТО.

У Київраді сьогодні повідомили, що в зоні проведення АТО загинули понад 30 киян, які складалися в бойових підрозділах сил АТО.

У Міністерстві енергетики та вугільної промисловості заявили, що в зоні проведення АТО підприємства паливно-енергетичного комплексу (ПЕК) не в змозі підготуватися до опалювального сезону.

У прес-службі Луганської обласної державної адміністрації повідомили, що сьогодні в Сватове доставили першу партію допомоги переселенцям від ООН.

Президент України Петро Порошенко заявив, що сьогодні з полону звільнено 10 українських військових працівників територіальних батальйонів. Один з них - офіцер.

Слідкуйте за нашою стрічкою новин АТО і будьте в курсі всіх подій.

Нагадаємо, з квітня 2014 р. українські влади проводять антитерористичну операцію на Донбасі проти проросійських сепаратистів і бойовиків. З 5 вересня 2014 р. там оголошено перемир'я.