У Норвегії сформували новий уряд меншості

У Норвегії сформували новий уряд меншості
Фото: прапор Норвегії (Mark Nelson flickr.com)

Його знову очолила консерваторка Ерна Солберг

Через чотири місяці після виборів у Норвегії три партії сформували уряд меншості, який знову очолила консерваторка Ерна Солберг. Про це повідомляє DW.

Зазначено, що 14 січня 2018 року вона пообіцяла знайти "хороші, спільні рішення" для скандинавської країни, відомої своїм високим рівнем добробуту громадян.

Загалом, як повідомляється, Кабмін складається з представників консерваторів, правопопулістів та лібералів, його підтримують центристські християнські демократи.

Своєю чергою лідерка правопопулістів, міністр фінансів у попередньому уряді Сів Єнсен заявила, що Осло посилить міграційну політику, зокрема щодо переселення членів родин, розширить вимоги для отримання громадянства, а також заборонить бурки.

Наголошується, що до більшості в парламенті Норвегії, для якого уряди меншості не рідкість, трьом політсилам після виборів восени 2017 року забракло одного голосу - вони мають 84 мандати, тоді як для більшості необхідно було б мати 85.

Попередній уряд Солберг також був призначений за коаліції меншості з правими популістами. Цей кабінет також підтримувався Ліберальною та Християнською народною партіями.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що обсяг суверенного фонду Норвегії перевищив 1 трильйон доларів, що фактично в два з половиною рази перевищує річний ВВП країни.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся