Нобелівську премію з літератури отримав британський письменник

Нобелівську премію з літератури отримав британський письменник
Фото: Нобелівська медаль (facebook.com/nobelprize)

У Нобелівському комітеті вважають, що Ісігуро "розкрив безодню під нашим ілюзорним змістом зв'язку зі світом"

Нобелівську премію 2017 року з літератури отримав британський письменник японського походження Кадзуо Ісігуро. Про це повідомила прес-служба Нобелівського комітету.

У Шведській академії, яка присуджує Нобелівську премію з літератури, зазначили, що романи 62-річного Ісігуро мають величезну емоційну силу і "розкривають безодню під нашим ілюзорним змістом зв'язку зі світом".

Нагадаємо, у минулому році в літературній номінації Нобелівської премії переміг американський співак Боб Ділан. Комітет нагородив його "за створення нового поетичного вираження у великій Американській пісенній традиції".

На цьому тижні оголосили нобелівських лауреатів 2017 року по хімії (за розробку кріоелектронної мікроскопії, яка дозволяє вивчати біологічні зразки), фізики (за виявлення гравітаційних хвиль, передбачених Альбертом Ейнштейном) і медицині (за відкриття молекулярних механізмів, які контролюють ритми біологічних процесів, пов'язаних зі зміною дня і ночі).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся