НКЦБФР планує знизити граничний розмір витрат на недержавне пенсійне забезпечення з 10% до 7%

Національна комісія з цінних паперів і фондового ринку (НКЦБФР) схвалила спільне з Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацфинуслуг) положення про граничному розмірі витрат, пов'язаних із здійсненням недержавного пенсійного забезпечення. Відповідне рішення було прийнято на плановому засіданні регулятора 24 липня 2012 р., повідомляє прес-служба НКЦБФР.

"Розуміючи, що зараз необхідно знижувати тиск на активи пенсійних фондів, ми з колегами з Нацкомфинуслуг розробили спільне положення про граничному розмірі витрат, пов'язаних із здійсненням недержавного пенсійного забезпечення, і майже в півтора рази скоротили граничний розмір витрат на оплату послуг професійного адміністратора, зберігача та оплату винагороди за надання послуг з управління активами пенсійного фонду", - зазначив член НКЦБФР Олексій Тарасенко.

За словами Тарасенко, раніше цей показник становив 10%, тепер річний граничний розмір витрат, що відшкодовуються за рахунок пенсійних активів, встановлюється у відсотках від чистої вартості активів пенсійного фонду і становить 7%. В той же час, за його словами, середній розмір відшкодовуються пенсійними фондами витрат поки не перевищує 5%. У разі перевищення протягом року граничного розміру витрат, адміністратор пенсійного фонду зобов'язаний повідомити про це рада пенсійного фонду для вжиття заходів щодо усунення виявлених порушень.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся