НКРЗ схвалила лист до Асоціацій операторів та суб'єктів господарювання в сфері телекомунікацій

На черговому засіданні Національна комісія з питань регулювання зв'язку України схвалила лист до Асоціацій операторів та суб'єктів господарювання в сфері телекомунікацій "Про виконання вимог чинного законодавства щодо реєстрації суб'єктів господарювання в сфері телекомунікацій", повідомляє прес-служба відомства.

У зв'язку з численними порушеннями здійснення діяльності з надання послуг доступу до мережі Інтернет, комісія звертається до асоціацій "ІнАУ", "Телас", Телекомунікаційної палати України, Української Асоціації IP-операторів, Асоціації учасників ринку Інтернет України за сприянням щодо дотримання чинного законодавства суб'єктами господарювання.

Комісія вимагає від учасників ринку недопущення взаємоз'єднань з суб'єктами господарювання, які не пройшли процедуру реєстрації в НКРЗ та/або не мають ліцензій. Згідно з підпунктом 3.2.2 правил операторам телекомунікації забороняється створювати взаємоз'єднання, якщо одна із сторін взаємоз'єднання не внесена до реєстру НКРЗ відповідно до вимог частини першої ст.42 закону та/або здійснює діяльність без ліцензії.

Таким чином, існуючі взаємоз'єднання, що побудовані з порушенням вимог правил взаємоз'єднання телекомунікаційних мереж загального користування, мають бути приведені відповідно до чинного законодавства або ліквідовані.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся